Vägglampor, Ett par, 50-tal, Mässing, böjbar arm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 2002
Se produkter som liknar Retro vit vägglampa böjbar ar.. på Tradera (616481905)
EWÅ vägglampor 1 par - Stockholms Auktionsverk
Retroverket - Snygg vägglampa i teak med böjbar mässingsarm och skärm i naturfärgad & ljusrosa tråd. Ny el. Märkt I.J.A. vilket jag antar är IJA Produkter Lessebo◾ Utrop 1 krona på Tradera.
Se produkter som liknar Vägglampa, böjbar. på Tradera (614791517)
Se produkter som liknar Retro Vintage K-fab Vägglampa.. på Tradera (613675151)
VÄGGLAMPA, Brottby, 1900-talets mitt/ andra hälft. - Bukowskis